Flohsamen Mash, 7,5 kg (Nature's Best) - psyllium ZVN

Kód: 19846-71
Útulok potrebuje
€53,49 €44,58 bez DPH €6,69 / 1 kg
ešte (10 ks)

Flohsamen Mash od Nature's Best je kaša obohatená o kúsky mrkvy, svätojánsky chlebíček, ovsené vločky a jablčné výlisky, ktoré sú nielen prospešné pre kone, ale sú tiež veľmi chutné.

Detailné informácie

Počet útulků
100+ utuklům pomáhame

100+ Útulkom pomáhame

V našom projekte je zapojených viac ako 100 útulkov z celého Slovenska

Vybraných EUR
73 808 vybraných EUR

73 808 Vyzbieraných EUR

Takúto skvelú sumu sa nám podarilo vyzbierať vďaka možnosti prispieť ešte 2 eurá k objednávke, každý mesiac inému útulku.

Počet zaměstnanců
3 útulky

3 Útulky

Vďaka stavebnému materiálu, ktorý viete kúpiť cez náš eshop, sme pomohli budovať už tri útulky (ČSKP, KS Nová Baňa, OZ Dog Azyl)

10 let patríme k vám
10 let patríme k vám

10+ Patríme k vám

Keďže sme viac ako 10 rokov súčasťou ochrany zvierat, presne vieme, čo útulky potrebujú.

Podrobný popis

Flohsamen Mash od Nature's Best je kaša obohatená o kúsky mrkvy, svätojánsky chlebíček, ovsené vločky a jablčné výlisky, ktoré sú nielen prospešné pre kone, ale sú tiež veľmi chutné. Kombinácia týchto zložiek má pozitívny vplyv na črevnú flóru a preto je tento mash skvelá zdravá desiata pre kone.

Kedy je najviac Flohsamen Mash potrebný?

V závislosti od povahy pôdy alebo stavu pastvín sa kone kŕmia viac či menej pieskom alebo hlinou. Z dlhodobého hľadiska to môže viesť k tomu, že sa do tráviaceho traktu uloží malé množstvo nečistôt a môže spôsobiť komplikácie. Tieto nečistoty sa môžu usadiť v tráviacom ústrojenstve a môžu byť pre kone nepríjemné, obzvlášť keď sa to opakuje častejšie. Môžu sa vyvinúť zápaly v oblasti žalúdka, čo môže viesť k ťažkým kolikám. Flohsamen Mash od Nature's Best bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa tieto usadeniny dopravovali von spolu s krmivom.

Dodatočné parametre

Kategória: 71. OZ Zvieratá v núdzi
Hmotnosť: 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: