Flohsamen Mash, 7,5 kg (Nature's Best) - psyllium ZVN

 
Útulok potrebuje Zväčšiť
 

Flohsamen Mash od Nature's Best je kaša obohatená o kúsky mrkvy, svätojánsky chlebíček, ovsené vločky a jablčné výlisky, ktoré sú nielen prospešné pre kone, ale sú tiež veľmi chutné.

Dostupnosť limit bol splnený
Jednotková cena €6,69 / 1 kg
Cena €44,58 bez DPH
€53,49    
Kód tovaru 19846-71
Kategória 71. OZ Zvieratá v núdzi
 

Flohsamen Mash od Nature's Best je kaša obohatená o kúsky mrkvy, svätojánsky chlebíček, ovsené vločky a jablčné výlisky, ktoré sú nielen prospešné pre kone, ale sú tiež veľmi chutné. Kombinácia týchto zložiek má pozitívny vplyv na črevnú flóru a preto je tento mash skvelá zdravá desiata pre kone.

Kedy je najviac Flohsamen Mash potrebný?

V závislosti od povahy pôdy alebo stavu pastvín sa kone kŕmia viac či menej pieskom alebo hlinou. Z dlhodobého hľadiska to môže viesť k tomu, že sa do tráviaceho traktu uloží malé množstvo nečistôt a môže spôsobiť komplikácie. Tieto nečistoty sa môžu usadiť v tráviacom ústrojenstve a môžu byť pre kone nepríjemné, obzvlášť keď sa to opakuje častejšie. Môžu sa vyvinúť zápaly v oblasti žalúdka, čo môže viesť k ťažkým kolikám. Flohsamen Mash od Nature's Best bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa tieto usadeniny dopravovali von spolu s krmivom.

Hmotnosť 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: