Porotherm 30 Profi Dryfix

 
Útulok potrebuje Zväčšiť
 

Brúsené tehly pre steny hrúbky 30 cm na murovaciu penu.

Dostupnosť ešte (876 ks)
Jednotková cena €2,83 / 1 ks
Cena €2,36 bez DPH
€2,83    
Kód tovaru 668204
Kategória Výstavba centra pre týrané, zranené a hendikepované zvieratá
 

Brúsené tehly Porotherm 30 Profi Dryfix sú určené pre omietané jednovrstvové vnútorné a vonkajšie nosné steny hrúbky 300 mm, alebo obvodové steny s vonkajším tepelnoizolačným systémom (ETICS). Vyrábajú sa v triede pevnosti P12 a P15. Môžu sa použiť aj pre vnútornú nosnú vrstvu viacvrstvového muriva v kombinácii s tepelnoizolačnou vrstvou prípadne s ďalšími murovanými vrstvami, ktoré tvoria vonkajšiu ochranu viacvrstvového muriva. Na murovanie sa používa špeciálna murovacia pena Porotherm Dryfix extra, ktorá sa dodáva spolu s tehlami (1 dóza peny na 5 m2 muriva). Pena sa na ložné plochy tehál nanáša v dvoch pruhoch šírky cca 3 cm vo vzdialenosti cca 5 cm od líca muriva pomocou aplikačnej pištole.

Brúsené tehly Porotherm 30 KOMBI Profi Dryfix sú určené pre omietané vnútorné a vonkajšie nosné murivo. Sú vhodné predovšetkým pre jednovrstvové deliace steny medzi miestnosťami toho istého bytu v rodinných domoch a bytových domoch.

Taktiež sa môžu použiť pre vnútornú nosnú vrstvu obvodového muriva v kombinácii s tepelnoizolačnou vrstvou (ETICS), prípadne spolu s ďalšími tehliarskymi materiálmi (napr. lícovými tehlami Terca), ktoré tvoria vonkajšiu ochrannú vrstvu muriva.

Rozmer 250x300x249 mm

Hmotnosť 15.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie ktoré, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.