Možnosti platby

U nás môžete využiť nasledovné možnosti platby:

1) Bankový prevod – po odoslaní objednávky a potvrdení prijatia objednávky zákazník obdrží elektronickou formou zálohovú faktúru s údajmi potrebnými pre platbu. 

2) Platobnou kartou online – po odoslaní objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu spoločnosti Comgate

A) Predplatné je možnosť systémovo automaticky vytvárať objednávku v mene zákazníka každý mesiac, najneskôr však 28. deň v mesiaci. V prípade zmeny ceny produktu od poslednej objednávky smerom nadol, alebo nahor, sa automaticky aplikuje nová cena pri nasledujúcej objednávke a táto bude strhnutá z bankového účtu zákazníkovi. V prípade, ak si neželáte pokračovať v predplatnom, je možné si ho zrušiť v zákazníckom účte po prihlásení. Zaškrtnutím pola "predplatné" pri vytváraní objednávky  vyjadrujete súhlas so strhávaním finančných prostriedkov z vášho účtu podľa podmienok uvedených v tomto odstavci. V prípade, ak by došlo ku technickej chybe a cena produktu by bola napr. chybne nastavená na neprimerane vysokú, nie bežnú hodnotu, máte právo na vrátenie prostriedkov z takejto platby. V prípade ak by bola cena produktu chybne nastavená na neprimerane nízku hodnotu, vyhradzujeme si právo takúto objednávku stornovať a finančné prostriedky vrátiť. Odpovede na najčastejšie otázky k predplatnému sú v sekcii "predplatné" na adrese www.preutulky.sk/predplatne.

3) Apple Pay / Google Pay

4) Cez platobnú bránu PayPal - zákazník môže uskutočniť platbu cez online platobnú bránu spoločnosti PayPal, buď prihlásením do svojho účtu, alebo ako neregistrovaný užívateľ pomocou vyplnenia údajov o platobnej karte. Takýto prevod je okamžitý. Platby kartou sú dostupné od objednávky vyššej ako 20 eur.